HAKKIMIZDA

TAMAMEN İÇ MİMARİ BİR KADRO YAPILANMASI İLE PROJE – MODEL ÇALIŞMALARI ( YATAK ODASI – YEMEK ODASI – DUVAR ÜNİTESİ ) – MAĞAZA DIŞ CEPHE GİYDİRME ve İÇ DEKORASYON – ÇİZİM MODELLEME – TASARLAMA ALANLARIMDA FAALİYET VERMEKTEDİR.

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BU YANA EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİMİZ FİRMAYA ÖZEL, FİRMA KONSEPTİNE UYGUN ÇALIŞMALAR HAZIRLAMAK OLMUŞTUR.
MODERN – AVANGART MOBİLYA ÇİZGİSİNDE KENDİNE ÖZGÜ VE ÖNCÜ
TASARIM ÜRÜNLERİ.

GÖREVİMİZ VE HEDEFİMİZ

CONCEPT ÇALIŞMALARI GENEL OLARAK BİR EKİP ÇALIŞMASI İLE YAPILIR, BU EKİP İÇERİSİNDE BİR GRAFİK TASARIMCI, BİR İÇ MİMAR VE BİRKAÇ UYGULAMACI BULUNMALIDIR. BİR ÇALIŞMAYI TASARLAMAK VE UYGULAMAK ÇOK FARKLI ŞEYLERDİR, BU KONUDA, YANINIZDA BULUNAN UYGULAMACILAR, TASARIMLARIN NE KADAR UYGULANABİLİR OLDUĞUNU VEYA UYGULANAMAZ OLDUĞUNU TESPİT EDİP. İÇ MİMARINIZ BİLGİ VE BİRİKİMİYLE YAPACAĞINIZ “KONSEPT ” ÇALIŞMASINDA SİZE ÇOK BÜYÜK KATKILARDA BULUNACAK ve KALİTELİ BİR SONUCA ULAŞMANIZ BİR O KADAR DA KOLAY OLACAKTIR.

KALİTE POLİTİKAMIZ

YAPACAĞINIZ ÇALIŞMALARDA, İŞLETME VEYA MEKAN İÇİN MUTLAKA BİR “TARZ” ÜRETMELİSİNİZ. BU YAPILACAK ÇALIŞMAYI, BİR ADIM DAHA ÖNE ÇIKARACAK VE FARK EDİLMEYİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR. ÖRNEĞİN “MODERN” BİR MEKAN VE “KONSEPT” ÇALIŞMASI PEŞİNDEYSENİZ, BURADA AHŞAP NEREDEYSE HİÇ KULLANILMAMALIDIR. ALÜMİNYUM VEYA CAM AĞIRLIKLI İMALATLARI KULLANMANIZ, SİZİ MODERN BİR MEKÂN KONUSUNDA BAŞARIYA ULAŞTIRACAKTIR. ÖNEMLİ BİR DETAY OLDUĞU İÇİN, ŞUNU DA BELİRTMEDEN GEÇMEK İSTEMİYORUM, AYDINLATMA EKİPMANLARINA SON DERECE ÖNEM VERMELİSİNİZ. OLUŞTURDUĞUNUZ KONSEPT ÇALIŞMA İÇERİSİNDE NEREDEYSE, KUSURSUZ BİR UYUMLULUK İÇERİSİNDE OLMALIDIRLAR.

BİZ BU DÜŞÜNCELER ÇERÇEVESİNDE ÇALIŞMALARIMIZI BU TÜR BİLEŞENLERE DİKKATE ALARAK HAZIRLIYOR VE SİZLERE SUNUYORUZ.
KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR…

 

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[ninja_form id=1]